Quizy lektura felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Często jest podzielona na rozdziały.. pytanie 1 z 15 Kto jest autorem lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"?. Część 1.. Test wg Filipzhobbitonu Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski Felix Net i Nika.. Kto jest autorem .Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. 19 pytań z popularnej powieści, która stała się lekturą szkolną.. Część 3.. Jak dzieciom udało się przeżyć?. Test składa się z 12 pytań.. Oto np. babcia jednego z bohaterów, sanitariuszka z czasów powstania warszawskiego.Felix, Net i Nika.. Możecie zamówić je tutaj:h.Zapomniałeś, kim jest Morten, postać w lekturze Felix, Net i Nika.. Wiele postaci i wydarzeń.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi" Aggik 2 lata temu 12 14Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 9 Skomentuj 12 Super!. Gimnazjaliści spotykają gnoma w zamku na Kociej Skale.. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi wpis w: polski4nowyrok | 0 Quiz 1 Quiz 2 "Felix, Net i Nika" jako powieść detektywistyczna i fantastyczna Powieść to długi utwór.. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Quiz z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi'' Teleturniej wg Bialas2115 Klasa 6 Felix Net i Nika Polski Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Połącz w pary wg Matisamuel2007 Ile zapamiętaliśmy z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"?i Koło fortuny wg MarmroKto jest autorem lektury "Felix, Net i Nika oraz..

testy, quizy, testy online Przetestuj swoją wiedzę.

Gimnazjum nr.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. umarli Co się stało z rodzicami Niki?. rude włosy Nika miała Tatry Przyjaciele wyjechali z klasą w10.. Jaką ocenę dostaniesz?. Nika telepatycznie przesłała potworom do głów wiadomość, ale nie wiadomo jaką.Felix, Net i Nika.. Poziom trudności:.Test sprawdzający znajomość lektury "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Część 1.. Bohaterowie porozumiewają się przez dialogi.. Sprawdź się!. Warto się sprawdzić.. Przekonaj się na ile wnikliwie przeczytałeś powieść Rafała Kosika.19 pytań z popularnej powieści, która stała się lekturą szkolną.. W powieści nie ma żadnej konkretnej informacji o czasie narracji.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2.. Szukaj.. pytanie 1 z 15.. Poziom trudności:.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Test składa się z 12 pytań.. Rafał Kosik Bolesław Prus René Goscinny Sprawdź się w poniższych tematach: Król Maciuś IGang Niewidzialnych Ludzi to duchy żołnierzy człekokształtne roboty pracownicy stołecznego ratusza W jaki sposób uhonorowani zostają przez Ministerstwo Spraw Specjalnych Felix, Net i Nika za zasługi dla ojczyzny i świata, dla nauki i bezpieczeństwa międzynarodowego?. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?.

Stanisława KuszmińskiegoSprawdź czy dokładnie przeczytałeś lekturę,, Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi ".

Test składa się z 12 pytań.. "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" zyskuje sympatię uczniów.Ułóż 10 pytań do lektury felix net i nika.. a) Kornel Makuszyński b) Simon van der Geest c) Rafał Kosik d) Roal Dahl e) Grzegorz Kasdepke f) Henryk Sienkiewicz 2) Głównymi bohaterami byli __________, __________ i __________.Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - tak właśnie zaczęła się wielotomowa przygoda.Test z lektury - "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Wynalazcą Kim był tata Felixa?. Warto się sprawdzić.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i. Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. klasa 6 Lektury obowiązkowe.. aktorem nie było tego w książce niewiem słynnym naukowcem słynnym Wynalazcą i dyrektorem szkoły pilotem Czy ojciec Niki żyje?. pytanie 1 z 15. androidy Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. Kim okazał się Gang Niewidzialnych Ludzi?. Test wg Filipzhobbitonuz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - Test 1) Kto napisał tą powieść?. Quizy » Literatura, Język Polski.. Dalej.Название Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi t.1.. Morten Vidoktor Dyrektor Stokrotka Jaki napis był na białych furgonetkach Gangu Niewidzialnych Ludzi?.

16 terms.Liczba wyników dla zapytania 'quiz felix net i nika': 10000+ Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych Ludzi.

Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Ciekawy, relaksujący teścik o książce "Felix, Net i Nika oraz Gang.. Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.test z lektury felix, net i nika trudny.. "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" zyskuje sympatię uczniów.. Rozpocznij test Czas na odpowiedź: 10sekund Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Kto jest autorem lektury "Felix, Net i Nika oraz.. UWAŻAJ quiz jest BARDZO TRUDNY.Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi quiz - Materiały dydaktyczne Społeczność Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi quiz Przykłady z naszej społeczności Liczba wyników dla zapytania 'felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi quiz': 10000+ Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych Ludzi.. Felix, Net i Nika rozmawiają z duchami.. Sprawdź się!. Transport warzyw Transport roślin Transport zwierząt Jak nazywało się gimnazjum do którego chodzili Felix, Net i Nika?. Oto Quiz dotyczący różnych rzeczy z książek o nazwie Felix, Net i Nika..

Wbrew pozorom to wciągająca lektura nie tylko dla nastolatków, ale i dla dorosłych czytelników!

caban Jak miał na imię pies Felixa?. Fałsz Prawda niewiem Kim był duch mężczyzny?. Net, Felix i Nika odnajdują skarb ukryty przez niemieckich .Quizy Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Ilość pytań: 9 Rozwiązywany: 9732 razy.. Brakuje odpowiedzi.. Robotami sterowanymi przez dyrektora.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury - Quiz 1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Spadł deszcz.. Przekonali gang, by nie robili im krzywdy.. Przyjaciele odkrywają ludzkie szczątki na strychu.. Sztuczną inteligencją.. Szkoła latania".. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Szkoły; Rodzice; Premium; Demo; Logowanie; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Rozwiąż nasz quiz!. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, co pamiętasz z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"Jak miał na nazwisko Net?. PrzewińTest wiedzy z lektury: "Felix, Net i Nika".. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Quiz z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi'' Teleturniej wg Bialas2115 Klasa 6 Felix Net i Nika Polski Felix, Net i Nika - krzyżówka KrzyżówkaFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - opracowanie lektury.. Sprawdź się!. sprzątaczką Kim była pani Lucynka ?. Pojawiają się jednak sygnały, na podstawie których da się mniej więcej ten czas określić.. W powieści jest narrator, często wszechwiedzący.. Babcia Lusia opowiada o pierścionku, skradzionym przez Niemców.. 1.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Skomentuj.. klasa 6 Lektury .. "Felix, Net i Nika" to seria bardzo fajnych książek dla młodzieży.. Sprawdź się!. Kto postanowił ich złapać?. Net chce pomóc Nice, która jest biedna..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt