Test z opowieści wigilijnej samequizy

Pobierz

Test składa się z 15 pytań.. Udostępnij.. Dołącz do nas!. 2.Kim był główny bohater?. 9.U kogo Scrooge zjadł świąteczny obiad?Poniżej przedstawiamy potencjalny opis quizu/testu o opowieść wigilijna test.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Opowieść wigilijna W pustynii i w puszczy; C. d) Kolegą z pracy w składzie Feezwiga.Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa" .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. d) w miasteczku Szkocji.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Opowieść wigilijna, poziom trudnyTest z lektury "Zemsta" (Aleksander Fredro).. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. Martynka.Trudny test z lektury Opowieść wigilijna, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. sz.p.michal.g • 5 lat temu • #lektury #opowiesci-z-narnii .. Znaleźć szczęście na święta.. Skomentuj.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. 0 787 241.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Opowieść wigilijna Karola Dickensa.. 4.Kogo zapowiedział przyjaciel Marley'a?. Jak dobrze znasz podział.test z włoskiego przysłow mapet opium w rosole inne fajne quiz darmowe testy zycie karta rowerowa test ze zmierzchu pilka nozna film wojsko polskie test z mitologii greckiej prawo jazdy test z poprawnej polszczy test z dziadów test z gry komputerowej hollywood test z religii muzyka english obraz dymitriady test z motoryzacji test piłki .Może być ten test ja miałam 9/10..

Powiązane z testem z Opowieści wigilijnej.

Od czego zaczął świętowanie Ebenezer Scrooge?. Polecam tę stronkę!. 5.Jak się nazywał drugi duch?. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Quizy o książkach "Opowieść wigilijna".. Sprawdź swoją wiedzę i przekonaj się, ile pamiętasz z książki.. c) Wspólnikiem w interesach.. 6.Do kogo zaprowadził Scrooge'a?. Udostępnij.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Sprawdź!. Carol opowiada historię gorzkiego skąpca o imieniu Ebenezer Scrooge i jego transformacji wynikającej z .Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Opowieść wigilijna" Karola DickensaTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Opowieść wigilijna" Karola Dickensa.. 7.Co obiecywał Scrooge trzem duchom?. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!W książce Opowieść wigilijna test, któremu zostaje poddany Scrooge, zupełnie zmienia jego podejście do ludzi i do otaczającej rzeczywistości.. No bo w poniedziałek mam z tego test a nie wiem jakie są odp.. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?. b) w Londynie.. S. Lewis "Opowieści z Narnii Lew czarownica i stara szafa" Streszczenie lektury .. Rozpocznij quiz .. Dołącz do nas!. Jak dobrze pamiętasz "W pustyni i w.. Województwa i stolice.. Właśnie co skończyłam grać w Quiz OPOWIEŚCI Z NARNII i. udało mi się zdobyć 10/10, a zawsze miałam tylko 9/10..

Opowieść wigilijna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Opowieści wigilijnej.

Dziś jest czwartek 22:00. k 27 kwietnia 2015 k. dawid 05 marca 2015 Test nawet ok. osttnie pytanie (wtf) Dawid 23 stycznia 2015Odpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Lew, czarownica i stara szafa" Jak dobrze znasz lekturę?. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. Marceloli 4 lata temu.. Rozwiąż test!Charles Dickens, "Opowieść wigilijna" - quizy i testy z lektury.. Popularne tagi.Opowieść Wigilijną, jednak Charles to po polsku Karol, więc myślę, że autor testu wiedział co piszę ;) Lecz to prawda - Charles to nie polskie imię, tak samo jak Dickens nie jest Polakiem.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. Opowieść wigilijna to powieść angielskiego pisarza Charlesa Dickensa.. Popularne tagi.. Test składa się z 12 pytań.. Kiedy go poznajemy, jest osobą wyjątkowo nieciekawą - skupioną na sobie i swoich potrzebach, egoistyczną, lekceważącą innych, bez poważania dla ich uczuć czy nawet trudnej sytuacji.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Rozwiąż test.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Można się lekko do tego przyczepić ;).Dział - test z lektury Opowieść wigilijna.. A)_ 1.W jakim mieście toczy się akcja?. c) w Nowym Jorku.. 2) Kim był Marley dla Scrooge'a?. 0 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..

Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.1) Akcja "Opowieści wigilijnej" rozgrywa się: a) w Paryżu.

Jak dobrze pamiętasz lekturę "Opowieści z.. Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.. a) Przyjacielem z dzieciństwa.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. b) Sąsiadem z kamienicy.. 21 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. "Opowieść Wigilijna" test z lektury.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. 3.Z kim mieszkał?. Dołącz do nas!. Po raz pierwszy została opublikowany przez Chapman & Hall 19 grudnia 1843 roku.. dodany: 2015-12-06 20:42:13, przez: karolina.. Rozwiąż test!Test Granica - Zofia Nałkowska 1 Test Barok 2 Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5 Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test Antygona .Plik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011test sprawdzający wiedzę z lektury ,,Opowieść Wigilijna'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraKsiążka "Opowieść Wigilijna" opowiada o samotnym skąpcu Scroogu, który jak każde święta Bożego Narodzenia miał zamiar spędzić w swym kantorze gdyż uważał to .Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa ..

/samequizy samequizy .../samequizy samequizy @samequizy Popularne tagi opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn anime sherlocksprawdź się!test z lektury opowieść wigilijna-marta-2 dni temu.

Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Test składa się z 12 pytań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt