Pytania i odpowiedzi oto jest kasia

Pobierz

Nadchodzi III wojna światowa Książki dla dzieci.. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty.. O co oskarżyła Kasia Jurka gdy rodziców nie było w domu?. a) Marysia b) Jola c) Antolka 3) Kim jest tata Antolki?. Kiedy brat Jurek nie chciał się z nią bawić .May 11, 2022Mam pare pytan dotyczaczych tej lektury: 1.Imie kolezanki Kasi.. a) mama b) brat c) dziadek 9. była szczęśliwa była wściekła była nieśmiała była zazdrosna była zauroczona była wniebowzięta8.. Autorką książki jest Mira Jaworczakowa.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Dzieki temu mozesz wypelniac quizy na temat, ktory Cie interesuje.Quiz Oto jest .. Mira Jaworczakowa, "Oto jest Kasia" - test z lektury.. dziewczynce, ktora niespodziewanie z najmlodszego dziecka w .Oto Jest KasiaPowieść dla dzieci 7-9-letnich, zalecana jako lektura dla szkół podstawowych.Książka opowiada o Kasi, która nie była zbyt miła dla innych.. Czym na znak przyjaźni wymieniły się Kasia i Ewka?. Ma ona starszego brata, ale jako najmłodsza jest oczkiem w głowie rodziców, którzy trochę ją rozpieszczają.Jednak pewnego dnia w życiu Kasi pojawia się młodsza siostrzyczka i wszystko się zmienia.. Kto jest autorką książki "Oto jest Kasia"?. a) Danuta Wawiłow b) Joanna Białobrzeska c) Mira Jaworczakowa 2.. Dziewczynka była ładna, miała dobre stopnie i była przyzwyczajona, że wszyscy ją chwalą..

Zebrane pytania i odpowiedzi do zestawu.

Jak miala na imie nowa kolezanka w klasie Kasi?Oto jest Kasia - sprawdź opinie i opis produktu.. Gdzie schowała się Kasia podczas zabawy w chowanego z dziewczynkami w lesie?. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Oto jest Kasia, które mogą Ci się przydać do powtórki.. (brat Jurek) 3.W co bawiły się dziewczynki podczas wizyty u Kasi?. Oto jest Kasia" Podkresl wlasciwa odpowiedz.. » Quizy » Literatura O psie, który jeździł koleją Jak dobrze znasz niesamowitą i wzruszającą historię podróżującego psa?. jak dobrze znasz ksiazke ,, oto jest Kasia" .Oto jest Kasia to opowiesc o malej.. Kto pomagał Kasi w nadrobieniu zaległości w szkole?. do rodziny za granice do szpitala do znajomej nie wiadomo jaką niespodziankę dała mama dała Kasi kiedy wróciła?. (w statek) 4.Jakie zwierzątka przyniosła pani do klasy?. Mira Jaworczakowa Grzegorz Kasdepke Leszek Kołakowski Sprawdź się w poniższych tematach: Magiczne drzewo Quiz wiedzy o książce "Magiczne drzewo".. 4.Młodsza siostra Kasi i Jurka.. (złote rybki) 5.Kto jest autorką książki pt. "Oto jest Kasia'?. a. narodziny siostrzyczki b. wspaniały prezent z okazji urodzin c. poważna choroba siostrzyczki 5) Jak miała na imię siostra Kasi?. dziewczynka wymaga opieki i uwagi.. U gory znajdziesz quiz Oto jest Kasia.. Szukaj Bestsellery..

Oprócz: Odpowiedzi na moje pytania oto jest kasia lektura.

Lektury w gimnazjum.. Opowiadania autora Wielkiego Gatsby'ego z angielskim [PDF]Test wiedzy na temat lektury "Oto jest Kasia" Oto jest Kasia" - test wiedzy po zapoznaniu sie z lektura.Hej kochani - odpowiadajcie na pytaniaRozwiazujac ponizszy test, zawierajacy 17 pytan, sprawdzisz, w jakim stopniu opanowales/as tresc ksiazki.Mira Jaworczakowa, "Oto jest Kasia" - test z lektury.. Powiązane tematy.. Ilość pytań: 13 Rozwiązywany: 17362 razy.Pytania do lektury "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej Mam parę pytań dotyczączych tej lektury: 1.Imię koleżanki Kasi.. "Oto jest Kasia" to lektura sugerowana dla klasy 3.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Oto jest Kasia to historia ośmioletniej dziewczynki o imieniu Kasia.. Powiązane z tym testem.. Jak ma na imię starszy brat Kasi?. #lektury.. a) ciocia Asia b) ciocia KlociaOto jest Kasia - test znajomości lektury.. Kasia nie radzi sobie z poczuciem odrzucenia, nie rozumie, ze mlodsza.. 6.Jak nazywana była cioci Krysia.. Jej bohaterką jest Kasia - dotychczas wzorowa uczennica i ulubienica rodziców i dziadka - której rodzi się siostrzyczka.1 day agoOdpowiedzi na moje pytania oto jest kasia lektura.. a. Klementynka b. Małgosia c. Ewciagdzie wyjechała mama Kasi na początku książki?.

Proszę o szybkie odpowiedzi!Test znajomości lektury "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej.

Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Ilość pytań: 13 Rozwiązywany: 17362 razy Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.. Test znajomości lektury "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej.. Z kim Kasia siedziała w jednej ławce?. Jakie przezwisko miała ciocia Krysia?. (Mira Jaworczakowa)Prosze o szybkie odpowiedzi"Oto jest Kasia" to lektura sugerowana dla klasy 3. zakładkami do książekTest ze znajomości lektury pt: "Oto jest Kasia" Podkreśl właściwą odpowiedź.. a) na drzewie b) za krzakiem c) w trawie 10. the simp test ( haha yes dont .. "OTO JEST KASIA" 1.Jak na imię miała dziewczynka, która przybyła do klasy Kasi?. filiżanki dziecko-siostrę dziecko-brata różę korale nic jak Kasia zareagowała na prezent?. a) bo mama poszła do sklepu b) bo mama poszła do teatru c) bo mama poszła na .Plik oto jest kasia pytania i odpowiedzi.pdf na koncie użytkownika jonathanphelan • Data dodania: 13 kwi 2016. że ją bił i na nią krzyczał 3.. Dla malucha Dla młodzieży Dla przedszkolaka Dla ucznia Kicia Kocia Książki dla młodzieży Kajko i kokosz2 days ago Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Streszczenie krótkie..

Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Zaznacz poprawna odpowiedz, aby przejsc do nastepnego pytania.

a) policjantem b) strażakiem c) żołnierzem 4) W co najczęściej w czasie przerw w szkole bawi się Kasia z koleżankami?pytanie 1 z 15 Kto jest autorem lektury "Oto jest Kasia"?. Jak miała na imię nowa koleżanka w klasie Kasi?. Zaznacz poprawna odpowiedz, aby przejsc do nastepnego pytania.3 days agoOpinie i Recenzje (43) Pytania i odpowiedzi (1) Sprzedaj / Kup lokalnie Oto jest Kasia - Opis i dane produktu Oto jest Kasia Powieść dla dzieci 7-9-letnich, zalecana jako lektura dla szkół podstawowych.. 5.Dziadek Kasi i Jurka.. Zestawienie lektur w gimnazjum.Oto jest Kasia - Test 1) Autorem powieści pt. "Oto jest Kasia" jest: a) Jan Brzechwa b) Mira Jaworczakowa c) Maria Kownacka 2) Jak ma na imię nowa uczennica w klasie Kasi?. Rodzina wyrazów - Uzupełnianka wyrazowa Z gramatyką za pan brat - Odmiana czasownika Postawy i emocje - Wczuwamy się w położenie KasiWięcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. 2.Wygląd i cechy głownej bohaterki książki.. 3.Imię ulubionej lalki Kasi.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Przeredaguj zdania // odp.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .a.. Krysia b. Czarodziejka c. Klocia 4) Jakie wydarzenie wpłynęło na poprawę postępowania Kasi?. (Antolka) 2.Kto zdecydował się pomagać Kasi w lekcjach?. a. Agnieszka b. Dominika c. Wiktoria 6) Jak miała na imię ulubiona lalka Kasi?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt