Test z lektury hobbit czyli tam i z powrotem z odpowiedziami

Pobierz

szkoła podstawowa kl. 6 J.R.R.. ;) 2012-05-27 19:51:11; Odpowiecie na pytania test z lektury (Hobbit czyli tam i z powrotem) ?. Dla fanów Hobbita.TEST Z LEKTURY: W jaki sposób zginął smok Smaug?. Tolkien'a.- Ma się rozumieć!. Nie była to szka-Test dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien).. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Test z lektury,, Hobbit, czyli tam i z powrotem '' 2021-01-19 19:20:06 Odpowiecie na pytania test z lektury ( Hobbit czyli tam i z powrotem ) ?. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Pamiętnik nazwał "Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomo[ci lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. A - W Rivendell B - Na Samotnej Górze C - W .Test z Lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (turkusowy) Więcej quizów.. 2013-05-16 16:02:38; Hobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45; Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. Odpowiecie na dwa pytania?. Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury na poziomie trudnym..

Lista pytań z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Powodzenia!. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. O Autorze taylor_123.. Udostępnij.. Jak Bilbo nazwał swój mieczyk?. Czy te pytania będą dla Ciebie wyzw.Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJ.R.R.. Quiz w Poczekalni.. Test: Roak to: a) wilk b) kruktest dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Zawiera nieodpowiednie treści?. proszę o szybką odpowiedz na pytania z lektury hobbit tam i z powrotem j pkt za odpowiedzi na 19 pytań pytania są z gry wyprawa po skarb 1.Dlaczego podczas bitwy Pięciu Armii panowały ciemności?. Bifur i Bofur też byli rodziną (razem z Bomburem).. 1 Obserwuj autora Zobacz profil Masz świetny pomysł na quiz?. Tolkiena.. 3.Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomości lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Test wiedzy o rzeczach związanych z babcią!. Tolkien, Hobbit czyli tam i z powrotem, tłum.Maria Skibniewska, Warszawa 1960, Wydawnictwo ISKRY, str.12-13 II.a) olbrzymy b) elfy c) mrówki 13) Arcyklejnot to a) nazwa smoka z Samotnej Góry b) niezwykle potężny kamień c) nazwa pierścienia "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Udostępnij UdostępnijHobbit, czyli tam i z powrotem (Przełożyła: Maria Skibniewska) 3 Tytuł oryginału: The Hobbit, or There and Back Again Data wydania polskiego: 1988 r. Data pierwszego wydania oryginalnego: 1937 r. 3 NIEPROSZENI GOŚCIE W pewnej norze ziemnej mieszkał sobie pewien hobbit..

...Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" składający się z 30 pytań1.

;) 2012-05-27 19:51:11 Jacy są bochaterowie lektury " Hobbit czyli tam i z powrotem " 2020-05-06 17:30:40 Załóż nowy klubHobbit, czyli tam i z powrotem - pytania z lektury!. - Po kolacji także.. ale nie przejmuj się - na sprawdzianie w szkole będziesz już znał poprawną odpowiedź i z pewnością dostaniesz 5!. Zagadka o jajku była drugą, nie trzecią zagadką Bilba.. Gdzie mieszkaB gBówny bohater ksi|ki?. Test składa się z 12 pytań.. Gdzie Bilbo spotkał Golluma?. ;) 2012-05-27 19:51:11 " Hobbit, czyli tam i z powrotem" .. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. W ostatnim pytaniu żadna odpowiedź nie jest poprawna.. 2014-12-30 16:46:50 Jakie mogą być pytania na kartkówce z treści lektury ,, Opowieść wigilijna '' ?. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Poziom trudno[ci: Zredni 1.. Tromba czy Marcin .Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Najnowsze quizy.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Zobacz profil.. 2.Kiedy i dlaczego umarł Thorin?. Tolkiena?Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!.

Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.,,Hobbit, czyli tam i z powrotem" - "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - KRZYŻÓWKA Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem - Hobbit, czyli tam i z powrotemTest jest króciutki i prosty.. Lektury 5 lat temu.. Jak nazywaB siˇ gBówny bohater ksi|ki?. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHobbit, czyli tam i z powrotem - pytania z lektury!. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Hobbit, czyli tam i z powrotemTest zawiera 30 pytań.. Test wiedzy z lektury ,,Hobbit , czyli tam i z powrotem" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 2010-11-17 17:36:41Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R Tolkiena.. Tolkiena.. Rozwiąż test!Jak dobrze znasz książkę "Hobbit, czyli tam i z powrotem" ?. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!J.R.R.. Tolkien Hobbit czyli .Jak dobrze znasz powieść "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Marta_Gebska 5 lat temu.. Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem .. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" audiobook Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Tolkien).. Nie uporamy się z naszymi sprawami do późna w noc, a przedtem musimy trochę użyć muzyki..

... TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Tolkien'a.. Zabrał skrzynki, ale było to , co sobie wybrał.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. cz.2 2014-12-30 16:48:18; Hobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45; Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt