Twoje podsumowanie roku spotify

Pobierz

Od 2 grudnia 2020 użytkownicy Spotify mogą poznać swoje spersonalizowane podsumowanie z informacjami o artystach, utworach, gatunkach muzycznych i podcastach, których najczęściej słuchali, a także poznać inne fakty, dzięki nowym funkcjom takim jak:.. Użytkownicy popularnej platformy streamingowej mogą zapoznać się z danymi dotyczącymi ich gustu muzycznego i nawyków związanych ze słuchaniem muzyki i podcastów.Spotify - podsumowanie 2020 r. Sprawdź, czego słuchałeś dzięki Wrapped Serwis Spotify udostępnił podsumowanie aktywności użytkowników w mijającym roku.Czego słuchałeś w 2020 na Spotify?. Oprócz podsumowania Spotify tworzy także playlistę naszych ulubionych utworów w .Spotify: Twoje podsumowanie 2019 roku @ gooral2k spotify.com # muzyka # spotify # 2019 # webdev # internet Ten rok w Spotify brzmiał dla każdego zupełnie inaczej.Po raz kolejny największa platforma streamingowa na świecie publikuje podsumowanie roku #SpotifyWrapped, które opisuje upodobania użytkowników Spotify w 2020 roku - pokazuje jak ponad 320 .Razem z końcem roku przyszedł czas na podsumowanie najpopularniejszych utworów, wykonawców i albumów na Spotify.. Rok 2020 zbliża się ku końcowi.. Teraz nadszedł .2020 nareszcie dobiega końca.. Serwis prezentuje nam listę 10 najchętniej słuchanych przez nas wykonawców, a także konkretnych piosenek, które szczególnie sobie upodobaliśmy w 2019 roku.Dowiadujemy się również, ile czasu spędziliśmy, słuchając muzyki ze Spotify.Spotify uruchomiło dziś nową usługę - Year in Music, która pozwoli wam zapoznać się z podsumowaniem waszego muzycznego roku..

Przyszedł czas na prywatne podsumowanie.

Listening is everything - SpotifyW ubiegłym tygodniu Spotify przedstawiło swoje podsumowanie 2015 roku.Wiemy już, że Lean On to niezaprzeczalnie największy hit tego roku, a Drake zdetronizował Eda Sheerana zostając królem Spotify 2015.. Na stronie głównej powinno pojawić się "Twoje podsumowanie roku 2019", Później wystarczy kliknąć "zobacz" i sprawdzić jacy artyści i jakie single królowali na Waszej playliście.Spotify Wrapped 2020 - podsumowanie muzycznego roku jest już dostępne dla każdego, a my podpowiadamy jak je sprawdzić.. W Spotify znajdziesz muzykę na każdą okazję.. Co sprawiało Ci największą satysfakcję?Po kliknięciu w "Twoje Review" wyświetla się prezentacja z podsumowaniem wydatków, liczbą wykonanych transakcji, jak również odwiedzonych państw.. Czego się słuchało u nas w kraju i na świecie?. Dlatego w tym roku Spotify, oprócz spersonalizowanego muzycznego podsumowania roku "Spotify Wrapped", przygotowało dla każdego użytkownika jego osobiste podsumowanie całej minionej dekady.. Oznacza to, że w tym roku Twoje Wrapped będzie zawierać utwory, albumy, wykonawców i podcasty odkryte przez Ciebie w 2019 roku, a także artystów, których najczęściej słuchałeś przez ostatnią dekadę w Spotify.Jak przygotować własne podsumowanie roku na Spotify?. Jeśli macie już Spotify na urządzeniu mobilnym, zalogujcie się na swoje konto, a następnie włączcie (na smartfonie lub tablecie) stronę Spotify Wrapped 2020, używając przeglądarki Google Chrome.Podsumowanie roku #SpotifyWrapped pokazuje, że w 2019 roku ponad 248 milionów ludzi na całym świecie słuchało i odkrywało albumy, piosenki, artystów, playlisty i podcasty.Podsumowanie 2020 roku na Spotify - najczęściej słuchane gatunki..

Serwis pokaże spersonalizowane podsumowanie roku.

Już tylko kilka tygodni dzieli nas od .Wczoraj Spotify muzycznie podsumowało 2020 rok w Polsce i na świecie, a dziś przyszedł czas na indywidualne podsumowania Spotify Wrapped 2020.. Koniec roku to okres podsumowań.. Czy coś zmieniło się w trakcie tego roku?. Przyjrzyj się sobie, swoim wartościom, przekonaniom, tym co o sobie myślisz.. Wystarczy udać się na specjalnie przygotowaną witrynę Spotify, a następnie zalogować się do usługi.. To oczywiście dobry moment na wszelkie podsumowania - widzieliśmy już rankingi Google Play, App Store, YouTube, a teraz przyszedł czas na Spotify.Nadszedł teraz czas na Twoje podsumowanie roku 2018 na Spotify.. Użytkownicy Revolut mogą sprawdzić swoje podsumowanie roku - na obecną chwilę z tego brytyjskiego fintechu korzysta 800 tys.. Dlatego cieszy mnie jak Spotify corocznie robi podsumowanie tego co słuchałem w bieżącym roku oraz tego jaki jest mój gust muzyczny.. Pozwoli Wam ono również sprawdzić, jak dobrze znacie siebie samych, pytając Was o to, jakich Waszym .Spotify Wrapped 2019 to najlepsze z dotychczasowych podsumowań Co zrobić, aby Spotify automatycznie przygotowało Wasze muzyczne podsumowanie roku i dekady?. Zestawienie Spotify Wrapped zostanie przygotowane w przeciągu kilku sekund.Podsumowanie 2019 roku na Spotify..

Nie czas jeszcze na nasze redakcyjne podsumowanie, ale jak co roku zrobiło je Spotify.

.Podsumowanie roku 2020 powinno pojawić się na stronie głównej w aplikacji, wystarczy w nie kliknąć.. W formacie Instagram Stories możesz zobaczyć, jakiego rodzaju muzyki słuchałeś najczęściej, jakie style muzyczne lubisz i ilu nowych artystów odkryłeś w ciągu roku.. Jak o siebie dbałeś?. Znajdziemy tam artystów, których słuchaliśmy najczęściej, podobnie jest z utworami.Podsumowanie roku - pytania, które mogą zmienić Twoje życie Mój stosunek do siebie.. Na telefonie lub komputerze zalogujcie się na swoje konto w aplikacji.. | Źródło: Spotify Oczywiście, podsumowanie Spotify zaproponuje Wam, abyście do bazy swoich playlisty dodali playlistę zawierającą Wasze ulubione utwory 2020 roku.. Jak traktowałeś samego siebie?. Popularność Spotify w Polsce nieprzerwanie rośnie - w 2019 roku piosenki z Top 200 odtworzono ponad 1,7 mld razy - o 44% więcej niż przed rokiem.Z oficjalnego podsumowania Spotify wynika też, że Polacy z każdym rokiem słuchają więcej rodzimych artystów, a mniej tych zagranicznych.. Dziś prezentujemy interaktywne zestawienie Year In Music, dzięki któremu każdy fan muzyki może sprawdzić swoje muzyczne dokonania w kończącym się roku.Twoje podsumowanie roku 2017 na Spotify Szafa, 2 lata temu Czytano 1 min 1041 .. Podsumowanie wyników znajdziesz na końcu tekstu.Spotify to serwis muzyki cyfrowej, który zapewnia Ci dostęp do milionów utworów..

Tak jak mnie.Pod koniec roku Spotify publikuje podsumowanie roku o nazwie Spotify Wrapped.

Te statystyki można udostępniać w sieciach społecznościowych.Dzięki Spotify Wrapped możemy zobaczyć animację, która przedstawia, jak zmieniał się nasz gust muzyczny wraz z porami roku.. Można m.in. sprawdzić ile minut spędziliśmy na słuchaniu muzyki, ilu nowych artystów odkryliśmy czy jakie były nasze ulubione utwory w tym roku.Jak co roku na początku grudnia platforma streamingowa Spotify podsumowuje trendy w preferencjach muzycznych swoich użytkowników.. Coroczne charty to zebranie wszystkich naszych statystyk z 365 dni w jeden filmik wyświetlany na stronie głównej aplikacji na telefonie.. Podsumowanie pozwala każdemu użytkownikowi Spotify na nowo odkryć muzykę i podcasty, które utworzyły osobistą ścieżkę dźwiękową 2018 roku.. Spotify również przygotowało stosowne podsumowanie, gdzie będziemy mogli przeanalizować, czego słuchaliśmy, a co przegapiliśmy w roku 2017.. Wyniki analizy Spotify mogą was zaskoczyć.. A najbardziej mnie cieszy jak otrzymam playlistę zawierającą najczęściej słuchane piosenki z roku 2018, bo w końcu mogę wrócić do tej muzyki .Po prezentacji wyników Spotify Wrapped 2020, które poznaliśmy wczoraj, okazało się, że bieżący rok ponownie należał do rapu, ale również do wielkich debiutów.. Quizy, która pozwolą użytkownikom Spotify .Muzyczne podsumowanie mijającego roku na Spotify jest dostępne jedynie na apce zainstalowanej na iPhone'a, iPada oraz Androida..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt