Przeczytaj tekst uzupelnij e mailu luki 1-3

Pobierz

Marzec 2021.. Marzec 2021.. Arleta 5648 Polub to zadanie Tekst: La creatividad es algo maravilloso.. (2) _ Aber findetdas Oktoberfest auch im Oktober statt?Przeczytaj teksty 1. i 2.. Dwa zdania nie pasują do żadnej luki.Kennen Sie das Oktoberfest?. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie - Pytania i odpowiedzi - Język rosyjski.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak Odpowiedź na zadanie z Egzamin ósmoklasisty Język francuski.. Cześć Olu, bardzo się cieszę, że zobaczymy się jeszcze przed końcem roku szkolnego!. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1-10.3 zgodnie z treścią tekstów, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać ich sens.Przeczytaj teksty 1 i 2 (zdjęcie) Uzupełnij luki w e-mailu do Stacey zgodnie z treścią tekstów.. Książki Q&A .Przeczytaj teksty 1. i 2.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Arkusz próbny Treść: Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstów, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać ich sens.. Concerti all'aria apertaPrzeczytaj teksty 1 i 2.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1-10.3 zgodnie z treścią tekstów, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać ich sens.Zadanie Przeczytaj tekst.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens..

Uzupełnij w e-mailu luki 15.1.

Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3., zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najba Odpowiedź na zadanie z Egzamin ósmoklasisty Język niemiecki.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.e-mail: opis osoby zadania otwarte: tłumaczenie fragmentów zdań, układanie fragmentów zdań, słowotwórstwo zadanie otwarte: uzupełnianie luk, tłumaczenie.Zadanie 5 .. 2021-05-05 14:01:12; Przeczytaj poniższy tekst.Przeczytaj tekst.. Uzupełnij w nim luki 1-3 zdaniami A-E.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. C.so Proszę o szybką odpowiedź daję najPrzeczytaj teksty 1. i 2.. (całe zadanie jest w załącznikach).. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskimPrzeczytaj teksty 1 i 2.. Uzupełnij go wyrazami z ramki.. Uzupełnij luki 9.1-9.3 w e-mailu do Betty zgodnie z treścią tekstów.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, aby jak najdokładniej oddać jego sens.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Luki należy uzupełnić w języku polskim..

Przeczytaj tekst.

Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uzupełnij luki 1-3 w e-mailu do Nicoli zgodnie z treścią tekstów.. Uzupełnij luki 9.1-9.3 w e-mailu do Gary'ego zgodnie z treścią tekstów.. Question from @N5a5t5a5l5k5a - Szkoła podstawowa - Język angielski Treść:Przeczytaj tekst.. Przeczytaj tekst.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstów, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać ich sens.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak Odpowiedź na zadanie z Egzamin ósmoklasisty Język francuski.. Uwaga!. Tak jak ustaliłyśmy, podczas Twojej wizyty pójdziemy do oceanarium.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.Zadanie 10 (0-3) Przeczytaj tekst..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt