Test z odpowiedziami z akademii pana kleksa

Pobierz

Szybki test sprawdzający wiedzę z powieści Jana Brzechwy "Akademia Pana Kleksa".. Jak Pan Kleks dostaje się do sekretów?. Co znajduje się na 3 piętrze?. Dokończ zdanie - wybierz jedną odpowiedź spośród podanych: Narratorem powyższego fragmentu jest:5.. Dokąd prowadzą schody?. Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Jan Brzechwa, "Akademii pana Kleksa", Krajowa Agencja Wydawnicza, Białystok 1993.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Zapraszamy1.. Rozwiąż test!Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. Z czego jest zbudowana akademia?. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Jak miał na imię Pan Kleks ?. Test z matematyki, który powinieneś zdać!Witaj na stronie Quizz.pl.. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Na kartoflach wymalował pan Kleks zielony koperek.. Przekonaj się sam!. PRAWDA FAŁSZ • Mateusz został kupiony przez pana Kleksa na targu w Salamance.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa?. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Akademii Pana Kleksa.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Akademii Pana Kleksa..

Są rzeczy, które też możesz otagować Test z akademii pana kleksa z odpowiedziami?

Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Pan Kleks miał na imię Ambroży.. 4.• Autorem opowieści o panu Kleksie jest Julian Tuwim.. Quiz w Poczekalni.. Pieczeń ta z trudnością zmieściła się na półmiskach, które zaniosłem do jadalni.. 12 Obserwuj autora Dodaj do .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Warto przypomnieć sobie treść lektury, gdyż pamięć bywa ulotna.. PRAWDA FAŁSZ • Filip był serdecznym przyjacielem pana Ambrożego.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Akademia pana KleksaTest z ''Akademii Pana Kleksa'' Jana Brzechwy.. Test ze znajomości lektury pt. "Akademia pana Kleksa .Innego dnia w Akademii zjawił się jakiś obcy mężczyzna i kazał zaprowadzić się do pana Kleksa.. Pytania z treści lektury dla 4 klasy szkoły podstawowej.Akademia Pana Kleksa - quiz wiedzy o niezwykłej książce..

W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A.

Serwis zamknięty.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. doggyster 3 lata temu.. Bardzo polecam!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test: W śnie o siedmiu szklankach Adaś w szklankę nie złapał: a) deszczu b) mżawki c) grzmotu d) wiatru .. otwierał bramę Akademii b) otwierał sekrety pana Kleksa c) otwierał bajkę o Królowej Żabce d) otwierał wszystkie drzwi Rozwiązanie - Balon, którym oko pana Kleksa dotarło na księżyc miał kolor: .Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Rozwiąż test z lektury i sprawdź!Lista pytań z lektury Akademia pana Kleksa.. Wszyscy uczniowie byli ciekawi, w jakiej sprawie przyszedł nieznajomy.. - Tajemnicze sekrety Pana Kleksa 9.. Gdzie Adaś znalazł pana Kleksa po przybyciu Anatola i Alojzego?. 17 pytań.. Wyślij zgłoszenie.. - Czekoladowej 6.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Najbardziej kompletny test z lektury Akademia pana Kleksa jaki znajdziesz w sieci.. Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. - Przez komin 11..

Co mieści się na ...Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.

Jak dobrze pamiętasz przygody Pana Kleksa i jego podopiecznych?. jest napis nakóturym piętrze pan kleks przehowuje sekrety nacisnełam 3 a on mi rze zle.Test z akademii pana kleksa z odpowiedziami to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. PRAWDA FAŁSZ • Do Akademii mogli należeć wyłącznie chłopcy o imionach na literę A.. Na jakiej ulicy znajduje się akademia?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraLektura 4 - Akademia Pana Kleksa - test.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Test ze znajomości lektury pt. "Akademia pana Kleksa" DRAFT.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. dodany: 2016-12-11 20:01:16, przez: MikiMaja.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia?. dodany: 2017-01-03 20:01:49, przez: ami wim.. Ile ma pięter?. Załóż własny blog!. super mama 10/10 he he mówią mi że dostałam bym ocene siedem śmieszne.. Szybka powtórka z powieści Jana Brzechwy "Akademia Pana Kleksa".test z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :)Test: Akademia Pana Kleksa - sprawdzian wiadomości Opis testu: W tym teście zawarte są pytania z filmu Akademia Pana Kleksa..

Fajny quiz 25 min temu przeczytałam ,,Akademia pana kleksa" i sprawdzam się 8-10 mam ...Jan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - test z lektury na poziomie trudnym.

Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Akademia pana KleksaAkademia pana Kleksa - test z lektury..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt