Znaczenie imienia leonia

Pobierz

Dziś imię Leonia nosi 1138 Polek (w 2001 r. - 2188).. To imię obdarza naturą towarzyską.. Słowo leon oznacza lwa.. Leonia: imieniny.. Jest kobietą IMIENINY LEONII.. Leonia to niepoprawna marzycielka, trochę roztargniona i niezorganizowana.. Imieniny: 4 stycznia, 22 kwietnia, 18 czerwca.. Leonia imieniny obchodzi: 10 stycznia, jako wspomnienie św. Leonii Franciszki Aviat 3 maja, jako wspomnienie bł.. Jest to imię pochodzenia grecko-łacińskiego.. Dziś imię Leonia nosi 1138 Polek (w 2001 r. - 2188).. Charakterystyka Leonii - co oznacza imię Leonia?. To imię w innych językach, warianty pisowni i wymowy, warianty kobiet i mężczyzn imienia Leona.. Liwia: imieniny Liwia obchodzi imieniny 13 listopada.. Leoni to wersja imienia żeńskiego Leonia.. Léonie, hiszp.. A; B; C; D; E; F; G; H; I; Imiona męskie; Imiona żeńskie; J; Język chiński .. Wywodzi się ono od słowa leo (lew) i oznacza mężczyznę silnego i odważnego jak lew.. Kocha swoją rodzinę i z troską zajmuje się domem.Sennik - znaczenie snu Leonia - imię.. W naszym kraju występuje rzadko, zwykle jako imię zakonne.. Cześć Leonio!. W dzieciństwie widoczne jest zainteresowanie otaczającym światem.. Co ludzie myślą o Tobie, gdy słyszą Twoje imię i nazwisko?Leon to imię męskie pochodzenia łacińskiego.. Czasem wręcz do przesady.Osoby noszące imię Leona w dzieciństwie tworzą dobre relacje z innymi ludźmi..

Znaczenie imienia Leona.

To polski odpowiednik imienia Leonidas, znanego z greckiej historii, od imienia wodza Spartan broniącego ojczyzny przed Persami.. W rankingu imion 2020/2021 Leoni nie występuje.. Charakterystyka: Schludna i uwielbiająca porządek- tak w skrócie można byłoby opisać kobietę o tym imieniu.. Jest żeńską wersją imienia Leon, które powstało w Grecji od słowa léon, czyli lew.. Zawsze schludnie ubrana i przygotowana do swoich zadań.Osoby noszące imię Leonia w dzieciństwie tworzą dobre relacje z innymi ludźmi.. Marii Leonii Paradis Znane osoby noszące to imię: Leonia Gradstein () - pisarka, tłumaczka, muzykolog Zobacz też: Leosia Zobacz hasło Leonia w Wikisłowniku Przypisy ↑ HeiligenlexikonImię to pochodzi z języka greckiego i oznacza "lwa", a konkretnie "syna lwa".. Liwia: charakterystyka imienia Liwia to kobieta stanowcza.. Potrafi świetnie sobie poradzić z bardzo trudnymi sytuacjami, bądź sprawami.Leonia - Imiona Znaczenie imion L Leonia Leonia to niepoprawna marzycielka, która jednak nie posiada zdolności organizatorskich i rzadko realizuje swoje marzenia..

Pochodzenie imienia Leona.

W formie Leon prawdopodobnie przejęli je Rzymianie, chociaż mogli utworzyć je niezależnie.. Leonia ZNACZENIE IMIENIA LEONIA.. Leonia stanowi żeński odpowiednik imienia Leon.. Gdzie jesteś?. Słowo leon z greckiego oznacza "lud" albo "lew".. Leonia pomimo młodego wieku nigdy nie traktuje ludzi powierzchownie.. Perfekcjonistka.Skąd pochodzi imię Leona?. Leona znaczenie imienia Leona definicja pierwszego imienia.. W 2020 roku imię Leoni nie nadano żadnej dziewczynce.Znaczenie imienia: Leonia Leonia obchodzi imieniny 4 stycznia, 22 kwietnia i 18 czerwca.. Buja w obłokach i marzy o lepszym życiu.. Leonia: charakterystyka osoby.. Inne formy tego imienia ang.Leonia - imię żeńskie będące również zdrobnieniem imienia żeńskiego Leontyna, które pochodzi od greckiego słowa leon.. Oryginalna nazwa kraju ("Góry Lwie"), została nadana przez Portugalczyków.Wtedy chciałam się czegoś dowiedzieć o nim i o Leonii.. Skorzystaj z naszego imiennika.. To imię obdarza naturą towarzyską.. te .. imię / używać imienia Leonia • dać na imię / nadać imię / ochrzcić imieniem Leonia • otrzymać / dostać / przybrać imię Leonia • dzie .Znaczenie imienia Leone: Leone wszystkie znaczenia: Szczęśliwa, Przyjazna, Temperamentowa, Hojna, Niestabilna dziewczyna, Wesoły, Kompetentna, Uprzejma, Poważna .Leonia jest żeńskim odpowiednikiem imienia Leon, które oznacza "lew", "lud"..

Popularność imienia Leoni.

Nie znosi bałaganu i nieporządku.. Leona pomimo młodego wieku nigdy nie traktuje ludzi powierzchownie.. ZDROBNIENIA IMIENIA LEONIA.. Jest kobietą bojaźliwą i przeraża ją ryzyko, dlatego też nie osiąga w życiu dużych sukcesów.. LeoniaPochodzenie: Leonia to żeński odpowiednik imienia Leon.. ZNACZENIE IMIENIA LEONID Leonid to zapatrzony w siebie egoista, który widzi jedynie czubek własnego nosa.Leona definicja imienia.. Leonia to kobieta, która wiecznie o czymś zapomina.. Imię Liwia ma pochodzenie łacińskie.. W pracy inicjatywa zwykle nie jest po jej stronie, natomiast wykonuje na czas rzeczy, które jej zlecono.Leonie to niepoprawne marzycielki jednak z braku zdolności organizatorskich nigdy swoich marzeń nie realizują.Są bojaźliwe i nie podejmują ryzyka z tegoż też powodu nie osiągają niczego wielkiego w życiu.. W Polsce imię to jest mało popularne, funkcjonuje głównie jako imię zakonne.. SURNAME ANALYSIS Analizować : lub Zaloguj Się .. Naszą piosenkę pisali z myślą o Leonii.. Leonia Opis podstawowy imienia: Symbolika jakiego-kol-wiek Imienia w snach jest utożsamiana z jego numerologicznym wydźwiękiem na jawie, gdyż imię jest magicznym słowem identyfikującym każdego z nas i pozwalającym odróżnić go od innych ludzi.Leonia - żeński odpowiednik imienia Leon .. Pochodzenie i znaczenie imienia Imię pochodzenia grecko-łacińskiego..

Leonia: znaczenie imienia.

.Leonia to żeński odpowiednik imienia Leon.. Czy Leoni to popularne imię dla dziewczynki?. Mimo to są osobami pogodnymi, towarzyskimi, kochają rodzinę i dbają o dom.Leonia - imię dla dziewczynek, łacińskie znaczenie imienia, odmiana imienia Leonia, biorytm, numerologia.. Święte i błogosławione o tym imieniu: - św. Leonia Franciszka Aviat, francuska zakonnica; - bł.1 day agoPoznaj znaczenie i pochodzenie imienia Leoni.. Dobry wieczór Leonio!. To bardzo wylewny oraz wrażliwy mężczyzna, który bez oporów prezentuje swoje uczucia, tego samego oczekując od partnerki.. Leonia oceń imię: Obecnie brak opisu tego imienia Pochodzenie imienia żeńskiego: łacińskie Zdrobnienia Leonuś Leonusia Leonunia Leonuszek Leoneczek Leoneczka Leoneczko Leonczyk Leoniczek Leonaczek Więcej zdrobnień Popularność Polska ŚwiatImię pochodzenia grecko-łacińskiego.. Sprawdź kiedy obchodzone są imieniny Leoni.. Leonio Dzień dobry Leonio!. W powrotnej drodze myślał o Leonii.. Jest żeńską wersją imienia Leon, które powstało w Grecji od słowa léon, czyli lew.. Imię to nosiła żona cesarza rzymskiego, Oktawiana Augusta.. Pozostałe informacje odnośnie odmiany imienia Leonia:Zapamiętaj moje dane w tej przeglądarce podczas pisania kolejnych komentarzy.. Leonia jest towarzyska i bardzo pogodna.. Wróć do mnie!. Leonia w innych językach: j. angielski - Leona, Lyonelle, Leonelle j. francuski - Léonie, Léone j. hiszpański - Leonia, Leóna j. niemiecki - Leonie1 day agoKiedy Liwia obchodzi imieniny.. Inne formy tego imienia ang. Leonie, franc.. W naszym kraju spotyka się je niezwykle rzadko, zazwyczaj występuje jako imię zakonne.. U osób noszących to imię doceniana jest mądrość i umiejętność trafnego osądu sytuacji.Leonia.. Zginął w bitwie pod Termopilami.. Oznaczało kobietę należącą do rodu Liwiuszów.. W formie Leon prawdopodobnie przejęli je Rzymianie, chociaż mogli utworzyć je niezależnie.. Leonia jest osobą bardzo zaradną, pracowitą i kreatywną.. W dzieciństwie widoczne jest zainteresowanie otaczającym światem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt