Sposób na alcybiadesa test z odpowiedziami

Pobierz

A) Ochota C) Żoliborz B) Wola D) Praga 3.. Może być wykorzystany w klasie piątej, szóstej, pierwszej gimnazjalnej.. Kto do odpowiedzi?. "Sposób na Alcybiadesa" to lektura sugerowana dla klasy 5.. 16-25 dp 26-34 dst 35-43 db 44-50 bdb Kto jest autorem książki pt. "Sposób na Alcybiadesa"?. Czwórka chłopców z warszawskiego liceum zaczyna powoli rozumieć, co w ich życiu jest najważniejsze.. Samuela Lindego ze swoimi nauczycielami.. Sposób na Alcybiadesa to relacja o zmaganiach uczniów klasy VIII z Liceum im.. Wed ug niego wiat uczniów i wiat nauczycieli diametralnie si od siebie róni.. Rozpocznij test.. Czy uważnie przeczytałem lekturę pt. "Sposób na Alcybiadesa"?. Wyślij zgłoszenie.. Przewidziany jest na 45 minut pracy uczniowskiej, najlepiej na pierwszą lekcję poświęconą omawianiu utworu.. Jeśli przeczytałeś książkę i wkrótce ma test z niej do dasz rade.Sposób na Alcybiadesa; Sposób na Alcybiadesa, test z lektury Test ze znajomości lektury "Sposób na Alcybiadesa" autorstwa Edmunda Niziurskiego.. Autorem książki jest Edmund Niziurski.. Materiały powiązane z testem: Test: LEKTURY + EPOKATest z lektury ,,Sposób na Alcybiadesa,, wszystkie jego TESTy » .. Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Sposób na Alcybiadesa - test wiedzy..

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.

Nikodem_Salek 3 lata temu.. Pomożesz?. 6Test jest propozycją opracowania lektury "Sposób na Alcybiadesa".. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190) Finanse (124) Geografia (1506) Gry (2376) Gwiazdy (308) Historia (1844) .. Sposób na Alcybiadesa Test dla znawców tej lekturyOpis: Sposób na Alcybiadesa - Edmund Niziurski.. Jesteś gotów zmierzyć się z tym niebagatelnym wyzwaniem?. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Inne tryby nauki.. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź.. Jak dobrze znasz lekturę Sposób na Alcybiadesa?. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Ile klas trzeba było ukończyć , by skończyć szkołę?Streszczenie krótkie.. Zapraszamy do działu testów wiedzy z lektur szkolnych i nie tylko.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Wydanie Sposobu na Alcybiadesa kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Przypomnijcie sobie przemow Alibaby z rozdzia u II.. .SPOSÓB NA ALCYBIADESA nie był dostatecznie wypróbowany, ponieważ Alcybiades nie wydawał się uczniom trudnym nauczycielem: sięgał wzrokiem tylko do piątej ławki; współczynnik nudzenia był u niego nadzwyczaj niski, tylko 0,2 (lekcje raczej ciekawe); krzykliwość 0,1 decybela (praktycznie żadna, więc lekcje były ciche i spokojne, rzadko się denerwował); punkt wrażliwy - historia.Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań..

130 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz ... _____ Na czym, według Szekspira, polega sposób na Alcybiadesa ?

"Sposób na Alcybiadesa" - test 1.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić.. 25 pytań Lektury szkolne Sauron.. Porwanie Szekspira - Piszemy streszczenie .Czasem jednak przezwisko, jeli jest z oliwe i ubli ajce, mo e .. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź.. Niedługo piszę test z lektury "Sposób na Alcybiadesa".. Quiz w Poczekalni.. Zeszyty zbyt g ęsto upstrzone czerwonym atramentem, za pomoc ą którego cierpliwi profesorowie prostowali moje kr ęte ście Ŝki do wiedzy, przeznaczyłem wstydliwie na makulatur ę.. _____ Na czym miał polegać "dryf historyczny"?50 pytań, które sprawdzą Twoją wiedzę ogólną na wszystkie możliwe sposoby!. Czas wchodzenia w dorosłość jest pewnym etapem kiedy poddajemy konfrontacji wyznawane wartości z nową rzeczywistością, w którą, choć czasem .» Strona główna » Język polski » Współczesność » Sposób na Alcybiadesa.. A) pani Lilkowska C) pan Żwaczek B) pani Kalino D) pan Ejdziatowicz 2.W jakiej dzielnicy Warszawy mieści się szkoła?. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Test ze znajomości lektury E. Niziurskiego "Sposób na Arcybiadesa".. Myślę, że przeczytałam ją dokładnie.. Zapraszamy do działu testów wiedzy z lektur szkolnych i nie tylko.. _____ Dlaczego Dyrektor uważa Alcybiadesa za złego nauczyciela ?. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Sposób na Alcybiadesa - quiz Sposób na Alcybiadesa - test wiedzy..

Sposób na Alcybiadesa - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #sposób na alcybiadesa, #test z lektury 12850 x, 2016-01-07 14:40:45Sposób na Alcybiadesa.

- Obliczenia kalendarzowe; Ciekawostki o autorze powieści - Rozsypanka wyrazowa // odp.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Test z lektury ,,Sposób na Alcybiadesa" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Powie Sposób na Alcybiadesa pokazuje jednak, e moliwy jest sojusz ( triumwirat jak to okrela profesor Misiak) midzy uczniami i nauczycielami.Sposób na Alcybiadesa Wydawnictwo "Czytelnik" Warszawa, 1974 Wydanie VI .. klasa 6 .. sposób na Alcybiadesa, czyli Węża Morskiego .. Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .a) filatelistyką b) historią Powstania Warszawskiego c) rysunkiem d) piłką nożną 27) Sposób na Alcybiadesa został sprzedany za: a) 100 złotych b) 300 złotych c) 25 złotych d) 47 złotych 28) Kiedy rozgrywa się akcja w powieści "Sposób na Alcybiadesa"?Quiz Sposób na Alcybiadesa.. "Sposób na Alcybiadesa" - SPRAWDZIAN Z LEKTURY gr.A 1.Który z nauczycieli nigdy nie był wychowawcą 8 a?. 2 Rozdział I Po maturze zrobiłem mały remanent moich szpargałów.. "Sposób na Alcybiadesa" - test z lektury.. - test czytania ze zrozumieniem PUNKTACJA: 0-15 ndst to znaczy, że nie czytałeś wcale książki lub czytając nie myślałeś o tym, co czytasz..

W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu.Jednym z ważniejszych wątków powieści "Sposób na Alcybiadesa" jest motyw szkoły.

W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.. Jak dobrze znasz lekturę Sposób na Alcybiadesa?. tylko że nasz pan polonista powiedział, że ściągnął ten test z internetu i zawiera ok. 50-60 zadań!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt