Twój plan podróży wyszukiwarka

Pobierz

Sprawdź rozkład przygotowany przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.Witryna internetowa umożliwiająca wyszukiwanie połączeń kolejowych wszystkich przewoźników w Polsce -wg.. Komfortowe, szybkie i dostępne podróże koleją - wchodzi w życie rozkład jazdy PKP Intercity na sezon 2021/2022.Wyszukiwarka połączeń PKS, aby znaleźć rozkłady jady PKS wystarczy wpisać nazwę miasta, z którego rozpoczynasz podróż oraz nazwę miasta docelowego, ustawić odpowiednie parametry, kliknąć Szukaj i gotowe.od 49 zł Bilety jednorazowe i bilety miesięczne ulgi, zniżki, promocje, last minute Aktualny rozkład jazdy ponad 1500 przewoźników Planer podróży z dowolną liczbą przesiadek, między różnymi środkami transportu: autobus, bus, kolej, d2d COVID-19 Informacje dla pasażerów kliknij tutaj >>Apr 2, 2022Wyszukiwarka połączeń Przygotowany przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Znajdź najlepsze widoki, wycieczki, hotele i inne rzeczy.. Poniżej pojawi się mapa drogowa z wyznaczoną trasą, informacja o długości trasy oraz dokładny plan jak dojechać na miejsce docelowe.. Utwórz codzienną trasę.. Przejdź do menu głównegoWyszukiwanie połączeń kolejowych.. Wspólny bilet: PKP Intercity, PolRegio, PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście.Wyszukiwanie potencjalnych podróży Potencjalne podróże to propozycje podróży tworzone na podstawie ostatniej aktywności, w tym wyszukiwań, zapisanych hoteli i atrakcji oraz monitorowanych cen.Mobilny rozkład-pkp na telefony komórkowe z systemem Android to wyszukiwarka połączeń oferująca najbardziej kompleksowy serwis informacyjny o podróży kolejowej..

Zaplanuj trasę podróży i podróżuj łatwiej.

Pobierz mapy offline, aby nigdy się nie zgubić, nawet bez połączenia z internetem.. U nas kupisz jeden bilet na całą podróż w Pakiecie Podróżnika.. Naciśnij przycisk "Znajdź trasę" aby rozpocząć planowanie trasy.. Lista przewoźników aktualizuje się automatycznie po każdorazowej zmianie któregokolwiek z kryteriów wyszukiwania.. Obejmuje i wszystkich kolejowych przewoźników pasażerskich w Polsce, jak również zdecydowaną większość przewoźników europejskich.Wpisz nazwę miejsca docelowego w pole "Miejsce docelowe" w formacie ulica miasto kraj.. odjazdów i przyjazdów.. Peron Czym Dalsze informacje Warszawa Centralna 01.05.14 09:51 III/2 EIC 44 BERLIN WARSZAWA EXPRESS PKP Intercity przewóz rowerów rezerwacja obowi ązkowa .. Twój Plan Podróży - Wyszukiwanie połączeń Author: KingaSprawdź rozkład jazdy PKP i ceny biletów kolejowych.. Komfortowe, szybkie i dostępne podróże koleją - wchodzi w życie rozkład jazdy PKP Intercity na sezon 2021/2022.Witryna internetowa umożliwiająca wyszukiwanie połączeń kolejowych wszystkich przewoźników w Polsce -wg.. Główne założenie serwisu to szybkie wyszukiwanie połączeń między miejscowościami w obrębie jednego kraju, jak i całego .Najtańsze bilety autobusowe znajdziesz z CheckMyBus przeszukując tysiące przewoźników autobusowych w jednym miejscu..

Planowanie podróży zgodne z preferencjami.

Klikanie na poszczególne pozycje na planie .Plan podró ży Stacja/Przystanek Data Przyj.. Jeżeli znasz nazwę przewoźnika, to wpisz jej początek.. Zmieniaj swoje plany na bieżąco.. Twój Plan Podróży - Wyszukiwanie połączeń Centrum obsługi pasażera, portal dla podróżnych - aktualne połączenia, przydatne informacje, ciekawe miejsca, informacje dla niepełnosprawnych, mobilny rozkład PKP, SMS, WAP, pociągi on line.. x Do działania tej strony wymagana jest włączona obsługa języka javascript w przeglądarce.. Kup szybko i wygodnie bilet na POLREGIO, PKP SKM w Trójmieście i inne koleje bez żadnych opłat!W przypadku trasy samochodowej lub motocyklowej ViaMichelin pokazuje szczegółowy koszt podróży: koszt paliwa (ze szczegółowymi informacjami o kosztach paliwa na autostradach i innych drogach) oraz koszt opłat drogowych (informacje o każdej pobranej opłacie).. Jeżeli nie znasz nazwy, to spróbuj poszukać za pomocą parametrów geograficznych lub typu przewoźnika.Dowiesz się ile dokładnie kosztuje Twój bilet - dla Ciebie, rodziny i przyjaciół - zawsze z gwarancją najlepszej ceny!. Bilet zawsze pod ręką Bilet będzie dostepny na Twoim koncie, otrzymasz również emaila z pdf-em, który możesz wydrukować, lub zapisać..

To co wyróżnia go na tle pozostałych podobnych stron internetowych, to łączenie wielu funkcjonalności, które przydają się w trakcie podróży.

Strona główna Odjazdy/przyjazdy Pociągi i linie Aplikacje mobilne Kontakt Trasa Z Stacja / Przystanek DoWe would like to show you a description here but the site won't allow us.Twój Plan Podróży - Wyszukiwanie połączeńWitryna umożliwiająca wyszukiwanie połączeń kolejowych wszystkich przewoźników w Polsce oraz połączeń międzynarodowych, a ponadto: serwis informacyjny, informacje dla pasażerów, aplikacja mobilna, informacje o dworcach kolejowych.. odjazdów i przyjazdów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt