Test lektury opowiesci z narnii lew czarownica i stara szafa

Pobierz

Pytania są trudne i nie ma co liczyć na taryfę ulgową!. d) został podstępnie schwytany przez jej potwory.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .QUIZ NEW SUPER DRAFT.. Lew, czarownica i stara szafa".. Część 3.. 1950 1960Oct 13, 2020Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa" xX_Zaczytana_Xx 2 lata temu 27 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 0 Skomentuj 5 Super!. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa to nadal jedna z bardziej popularnych lektur.. Kim był Tumnus ?. Jaki przydomek otrzymała Łucja?. Kto jest autorem książki?. Wyjechały z kraju.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa/znajdz słowa Znajdź słowo.. Łucja, Alicja, Olaf i Eugeniusz PevrectTest z lektury "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - poziom trudny.. Opowieści z Narnii.. John Ronald Reuel Tolkien Clive Staples Lewis, J.K. Rowling Jak nazywają się główni bohaterowie lektury?. Szkoła podstawowa "Kajko i Kokosz.. Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa Ten Test Wymiata Mój Wymysł .. Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa; wszystkie jego TESTy » .Sprawdzian ze znajomości lektury "Opowieści z Narnii.. Jak rodzeństwo znalazło się w Narni ?. Czyje nogi miała postać, która przyszła do Łucji w lesie?.

Test z Opowieści z Narnii 'lew,carownica i stara szafa.

Tolkien Hans Christian Andersen J.K. Rowling C.S. Lewis W którym roku zaczyna się akcja powieści?. Część 1.. Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. Jak miała na imię gospodyni Profesora i jej pomocnice?. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - test z lektury.. Kto rozpętał wieczną zimę w Narni ?Klasa 4 Klasa 5 Polski.. Przed Wami quiz wiedzy o lekturze C.S. Lewis "Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa".. Czym Biała Czarownica poczęstowała Edmunda?. Rozwiąż test!. Czy Aslanowi udało się pokonać .Quiz wiedzy o lekturze Drodzy uczniowie!. a) Gorzką Czekoladą b) Gorącym napojem c) Herbatą d) Ptasim Mleczkiem 2) U kogo dzieci dostały obiad w Narni?. Czy Tobie również marzyło się przejście do tajemniczego i czarownego świata Narnii?. Szkoły; Rodzice; Premium; Demo; Logowanie; Lew, Czarownica i stara szafa.. Kogo pierwszego zabił Piotr?. 1-100 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 j. polski Lektury.. 20) Jak zakończyła się opowieść?. Część 2.. Jak dobrze pamiętasz treść książki "Lew, czarownica i stara szafa"?. Szkoła latania" - test z lektury.Test z lektury: "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa".. Ilość pytań: 21 Rozwiązywany: 469835 razy.. Skąd dzieci musiały uciekać przed nalotami bombowymi?Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii..

Education.Test z Opowieści z Narnii 'lew,carownica i stara szafa.

Jak mieli na nazwisko główni bohaterowie?. c) chciał uratować w ten sposób Edmunda.. a) profesorowi, b) rodzicom, c) pani .W tym quizie możesz wykazać się wiedzą o lekturze pt. ,,Opowieści z Narnii Lew, Czarownica i Stara Szafa Apps durchstöbern.. Dokąd udały się dzieci w czasie nalotów bombowych?. a) Do Narnii b) nigdzie c) do ubrań 2) Jak się nazywało pierwsze dziecko które weszło do szafy?. Education.. Bewerten Sie diese App: (4) Eingestellt von: Agnieszka Kwiesielewicz.lektury "Opowieści z Narnii" Lew, Czarownica i Stara Szafa.. Które z dzieci jako pierwsze trafiło do tajemniczej krainy?. - Test 1) Czym Biała Czarownica poczęstowała Edmunda?. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Test wiedzy na temat powieści "Lew, czarownica i stara szafa".. Lew, czarownica i stara szafa.. Kto napisał ,,Opowieści z Narni"?. Lew, czarownica i stara szafa" sz.p.michal.g 6 lat temu 1795 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 330 Skomentuj 1083 Super!. Zachęcam do sprawdzenia swojej wiedzy.. Co Edmund obiecał czarownicy?. a) ptasim mleczkiem, b) marcepanem, c) szarlotką.. Jak mieli na nazwisko dzieci - główni bohaterowie lektury ?. a) Czarownica zginęła, dzieci zasiadły na tronach, Aslan odszedł.Lew, Czarownica i stara szafa" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący, plik: -opowiesci-z-narnii-lew-czarownica-i-stara-szafa-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy.doc (application/msword) NOWE Słowa na start!W tym quizie możesz wykazać się wiedzą o lekturze pt. ,,Opowieści z Narnii Lew, Czarownica i Stara SzafaLiczba wyników dla zapytania 'test z lektury opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa': 10000+ Krótki Test z lektury/Opowieśći z Narnii lew czarownica i stara szafa Test wg Kingaaaaqq Klasa 5 Polski Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa Dopasuj przydomki/Opowieśći z Narnii lew czarownica i stara szafa Połącz w pary wg KingaaaaqqTen Test Wymiata Mój Wymysł - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera ..

Test ze znajomości lektury "Opowieści z Narnii Lew, Czarownica i Stara Szafa" Test.

C.S. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - oto quiz dla naprawdę doświadczonych Narnijczyków.. Lew, Czarownica i Stara Szafa"Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Lew, Czarownica i stara szafa".. a) Zuzanna b) Edmund c) Piotr 4) Gdzie dzieci były na obiedzie w Narnii?. Zaloguj się Załóż konto Menu a) U lisa b) U pani Bobrowej i u pana Bobra c) U Pana Tumnusa d) U wilka Maugrima 3) Kto poświęcił się dla Edmunda?TEST Z ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa" szczegółowy.. Test z Opowieści z Narnii 'lew,carownica i stara szafa.. 71% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. "Opowieści z Narnii.. Jak mieli na imię główni bohaterowie Opowieści ?. Piotr, Łucja, Zofia i Eryk Eryk, Zuzanna, Patryk i Łucja Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja Piotr, Zuzanna, Zofia i Edmund Edmund, Patryk, Zofia i Łucja Patryk, Zofia, Eryk i LidiaTest z języka polskiego.. Dlaczego dzieci musiały opuścić rodzinne miasto i wyjechać na wieś?. Do specjalnego schronu.. QUIZ - Test 1) Gdzie prowadziła stara szafa?. Kto jest autorem Opowieści z Narnii?. a) Edmund b) Łucja 3) Kto się wyśmiewał z Łucji?. Co wypadło z szafy, gdy ją otworzyła Łucja?. Jaka jest rzeczywista kolejność imion dzieci w kolejności od najmłodszego do najstarszego dziecka ?Opowieści z Narnii - Lew, stara szafa i czarownica..

Anmelden ... Test z lektury pt. ,,Opowieści z Narnii Lew, Czarownica i Stara Szafa.

Lew, czarownica i stara szafa" C. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!. Na wieś, do swoich dziadków.. ähnliche App erstellen.78% Opowieści z Narnii to książka, którą zabrałabym w podróż dookoła świata; 78% Recenzja Opowieści z Narnii; 80% Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" 80% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. a) że już nigdy nie wróci do Narnii, b) że opowie o niej rodzeństwu, c) że przyprowadzi rodzeństwo do jej pałacu.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Lew, Czarownica i stara szafa" - test znajomości lektury .. Imię i nazwisko klasa 1.. Jaka pora roku panowała kiedy rodzeństwo było po raz pierwszy w Narni ?. W jakim mieście mieszkały?. Test z lektury "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" .. maxpixel.net.. Lew, czarownica i stara szafa".. Czy zwierzęta w Narni umiały mówić ?. 1.Lew, Czarownica i stara szafa" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący (klucz), plik: -opowiesci-z-narnii-lew-czarownica-i-stara-szafa-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy-klucz.doc (application/msword) NOWE Słowa na start!. Kim był Aslan ?. 4.Lew Czarownica i Stara Szafa.. Kogo Łucja spotkała w narni ?. Po co Łucja, po spotkaniu fauna wróciła do szafy?19) Aslan zginął z rąk Białej Czarownicy, ponieważ: a) nie chciał narazić na jej gniew mieszkańców Narnii..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt